Category Archives: Auto

Kaip nuspręsti savo automobilio likimą?

Kaip nuspręsti savo automobilio likimą?

Neretai galima sutikti žmonių, kurie savo spintoje, namuose, kieme ar sode turi sukaupę daugybę daiktų ir niekaip negali nuspręsti, ar jų jiems vis dar reikės ar jau nebe. Ne išimtis yra ir seni automobiliai – nemaža dalis savo valdose turi senų automobilių, tačiau niekaip negali nuspręsti, ar atsikratyti transporto priemonės ar ne.  Ir nors kiekvienas sprendimą turi priimti asmeniškai, įdomu tai, kad į šią situaciją galima pažiūrėti įvairiais rakursais.

auto supirkimas - ką sako psichologai

Ką apie tai sako psichologai?

Įdomu tai, kad į šią situaciją, savo požiūrį turi psichologai. Pastarieji teigia, kad jei vienu ar kitu daiktu nesinaudojote nei karto per pastaruosius metus, tokiu atveju tai reiškia, kad to daikto jums nereikės ir ateityje, tad galite ramia sąžine juo atsikratyti. Savaime suprantama, nusprendus tai padaryti, reikėtų pasirinkti tokį variantą, kuris jums atnešti vienokios ar kitokios naudos.

superkame automobilius - ką sako auto meistrai

Ką apie tai sako automobilių remonto meistrai?

Tačiau psichologai – ne vieninteliai specialistai, kurie apie tai turi savo nuomonę – ją turi ir automobilių remonto meistrai. Ką sako pastarieji? Na, o pastarieji teigia, kad seną automobilį yra verta remontuoti tik tol, kol remonto  išlaidos neviršija pačios automobilio vertės, kitais žodžiais tariant, tuo atveju, jei remontas  kainuoja daugiau nei yra vertas pats automobilis, tokio atveju neverta ir atlikti remontą – verčiau įsigykite kitą transporto priemonę. Tą patį galima pasakyti ir apie daužtus automobilius – pastaruosius verta remontuoti tik tuo atveju, jei remonto kaina neviršys automobilio vertės.

Ką sako aplinkos apsaugos  ekspertai?

Be jau išvardintų specialistų, savo nuomonę turi ir apsaugos ekspertai. Pastarieji taip pat yra už tai, kad žmonės atsikratytų senais ir nebereikalingais automobiliais, kadangi pastarieji teršia aplinką.

nupirksime jusu automobili

Koki yra jūsų situacija?

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kokia yra jūsų individuali situacija. Svarbu viskas  – ne tik finansinė padėtis (tam, kad galėtumėte lengva ir atsakymą įklausimą, ar verta remontuoti sudaužytą automobilį ar verčiau įsigyti kitą), bet ir erdvės klausimas: galbūt senasis automobilis užima labai daug vietos jūsų kieme arba garaže?

Na,  o tuo atveju, jei nuspręsite, kad automobilis, kurį dabar turite, jums daugiau nebereikalingas, tokiu atveju beliks tik pridurti, kad yra paslauga, kuri puikiai pasitarnaus. Ši paslauga vadinasi senų automobilių supirkimas Vilniuje. Dar viena svarbi detalė – neretai ši paslauga reiškia kur daugiau: nors įmonės teigia, kad vykdo automobilių supirkimą Vilniuje, tačiau iš tiesų paslauga yra teikiama visoje Lietuvoje, t.y., įmonės darbuotojai gali atvykti į bet kurią šalies vietovę  pasiimti automobilio.

Nuoma Šventojoje pakeliui į Palangą

Nuoma Šventojoje pakeliui į Palangą

Kodėl Šventoji geriau nei Palanga?

Kai kalbame apie poilsį pajūryje, reikia pastebėti, kad ypač dažnai visus laurus nuskina Palanga – būtent ji yra įvardijama tuo kurortu, kuris kiekvienam turistui gali pasiūlyti labai daug, maža to, neretai apie šį miestelį yra teigiama, kad tai – geras pasirinkimas bet kuriuo metų laiku. Kad ir kaip ten bebūtų, tikime, kad būtent Palanga turi daug gerbėjų, tačiau nereikėtų pamiršti ir kitų kurortų, esančių prie jūros. Štai pavyzdžiui, Šventoji… Manote, tai prastesnis pasirinkimas nei Palanga? Tikrai ne – kai kuriais atvejais Šventoji yra netgi geriau nei Palanga. Būtent apie juos ir papasakosime šį kartą.

nuoma
Kai norisi ramybės
Nors daugelis žmonių pajūrį lekia vien tik dėlto, kad galėtų dieną praleisti laiką prie jūros, o vakare – aplankyti pasilinksminimo vietų reikia akcentuoti, kad ypač daug yra ir tokių žmonių, kurie nori ramaus poilsio prie jūros. Vargu, ar tokio galite tikėtis Palangoje. Tačiau, tai, kad būtent šiame kurorte negalite mėgautis ramiu poilsiu, dar nereiškia, kad jo nerasite niekur. Priešingai, yra vietų, į kurias turėtų rinktis visi norintys ramaus poilsio, o Šventosios kurortas ir yra kaip tik toks. Mažiau triukšmo, mažiau žmonių, mažiau garsingų pasilinksminimo vietų, daugiau žalumos bei pušynų ošimo – tai yra tobulos aplinkybės ieškantiems ramaus poilsio.
Kai norisi mažesnių kavinės kainų
Ar žinote, kas daugiausiai suryja pinigų atostogų metu? Atostogų planavimo specialistai teigia, kad tai – nakvynė. Maža to, kuo ilgiau ruošiatės atostogauti, to nakvynės išlaidos bus dar didesnės. Būtent todėl nemaža dalis žmonių ieško būdų, kaip bent šiek tiek jas būtų galima sumažinti. Savaime suprantama, kuo daugiau fantazijos turite, tuo didesnė tikimybė, kad rasite išeičių, kaip sumažinti nakvynės išlaidas, tačiau bene tas geriausias pasirinkimas yra rinktis tas vienas atostogoms, kuriose nuomos kainos yra mažesnės. Nežinote, kur vykti? Vienas geriausių pasirinkimų yra kurortas apie kurį ir kalbame, kadangi nuoma Šventojoje maždaug 30 procentų yra pigesnė nei Palangoje.
Daugiau vietų šeimoms su mažais vaikais
Šeimos, auginančios mažamečius vaikus, sudaro nemažą dalį visų į pajūrį atvykstančių poilsiautojų. Vis dėlto, lyginant Šventąją ir Palangą, nesunku pastebėti, kad būtent pastarajame kurorte yra daugiau vietų, kurios pritaikytos laisvo laiko praleidimui tų žmonių, kurie vaikų neturi. Tuo tarpu, jei kalbėtume apie vietas, kuriose puikai laisvą laiką galėtų leisti šeimos su mažasis vaikais, pastebėtume, jog pirmauja Šventoji.

Taip pat skaitykite:

Apie kambarius ir viešbučius Vilniuje skaitykite ČIA.