Būti gražioms draudimo nebuvo

Būti gražioms draudimo nebuvo

 

Vaikštant Vilniuje, kad ir Vokiečių gatve tenka pastebėti įvairių tipų moteris, žinoma, visos jos yra be galo gražios, spindinčios ir gerai besijaučiančios. Tačiau pradėjus jas įdėmiai apžiūrinėti galima pastebėti įvairių smulkmenų, kurias pakoregavus būtų galima tvirtinti, kad sostinės gatvėmis vaikštančių moterų grožis yra tobulas.

Kokie moterų grožio trūkumai, tai gali pastebėti net ir ne profesionalus specialistas. Pavyzdžiui, Vilniaus pagrindinėmis gatvėmis vaikščiojant galima pastebėti moteris, kurių antakiai su bendrais veido bruožais nėra suderinti. Suprantama, kad tai nėra moterų kaltė, greičiausiai, kad tokią paslaugą joms pasiūlė grožio salono specialistai, o merginai beliko tik pasitikėti ir sutikti. Tačiau derėtų moterims atkreipti dėmesį į tai, jog joms privalu turėti ir savo nuomonę, suprantama, bendromis pastangomis su grožio namų Vilniuje meistrais, tikrai pavyktų pasiekti kur kas geresnių rezultatų.

 

Kitas pastebėjimas, kai rankų nagai ir oda nėra prižiūrėta tinkamai, yra suskilinėjusi o nagai atsilupę ir nesvarbu, kad lako spalva suderinta su suknele, paltu ar skrybėle. Jei moteris nori asmeninio grožio sąraše susidėti visus pliusiukus, tokiu atveju derėtų atminti, kad rankų grožis yra kiekvienos moters vizitinė kortelė ir tikėtina, kad tai joms priduoda daugiau pasitikėjimo savimi, pasitikėjimo savo jėgomis ir suprantama, kad superinę savijautą. Taigi, norint, kad visas sąrašas būtų pilnai užpildytas, nepakanka nulūžusį nagą nuplėšti dantimis ar dar kitaip atsikratyti nago atplaiša. Kiekvienas nago pažeidimas tai lyg pjūvis peiliu odoje, tad visos nago atstatymo ar priežiūros procedūros privalo būti atliktos atsakingai. Priešingu atveju pasekmės neišvengiamos, nagai tampa sluoksniuoti, išdžiūvę nuo pastovių plėšymų ar kramtymų, o rankų oda šerpetuota, nelygi, todėl ir nešvelni.

Ką daryti, kad rankų oda ir nagai atrodytų reprezentatyviai? Kaip sakė viena Vilniuje nagų salono meistrė – tereikia tik noro, kad nagai būtų gražūs, bet vien mintimis tai įgyvendinti neįmanoma. Taigi, apsilankiusioms Vilniaus nagų grožio salone, visoms moterims be išimties, nebent nepateksite į norimos dienos grafiką dėl per didelės užsakymų gausos, bus suteiktos profesionalios konsultacijos dėl nagų bei rankų odos priežiūros nesiūlant bet kokių arba netinkančių paslaugų principu, kad tik parduoti.

Taigi, kiekvienos moters grožis nebuvo uždraustas, belieka tik pasikonsultuoti ir nuspręsti.