Category Archives: Grožis ir kūno priežiūra

Amway produktai – mityba ir grožis

Amway produktai – gaminami ne tik namų bei aplinkos priežiūrai. 80 šalių įsitvirtinusi sėkminga kompanija skaičiuoja veiklos 51 metus. Tai daug ar mažai sprendžia vartotojai. Tačiau naudinga žinoti, kad beveik kiekvienuose namuose galima rasti vieną ar kitą prekę. Tad galima tik daryti išvadą, kad Amway produktai yra geriausias pasiūlymas kiekvienam.

Amway produktai

amway produktai

Reikliems lietuviams naudinga žinoti, kad jau ir mūsų šalyje galima įsigyti Amway kompanijos prekių. Amerikanamuose.lt produktai Amway yra pasiekiami ir internetu. Tad pasirinkti nuotoliu būdu yra puiki galimybė iš šiomis dienomis. Sustiprinus karantiną dėl COVID-19, produktus Amway įsigyti internetu ne tik patogu ir pigiau, bet dar brangaus laiko taupymas. Pasirinktas prekes sukelsite į 1 krepšelį ir susimokėsite kelių mygtukų paspaudimo dėka. Amerikanamuose.lt pardavimų specialistai Amway produktus pristatys per kelis dienas. Tad naudinga su keliomis grupėmis naudinga susipažinti.

Mitybos produktų grupė

Tai apie 100 ar net daugiau produktų vienijanti Amway produktų grupė. Vien pavadinimas išduoda, kad prekės skirtos sveikos mitybos sureguliavimui, stiprinimui vitaminais bei įvairiais maisto papildais. Kas jau bandė gali patvirtinti, kad rado bent vieną sau geriausią produktą.

 • Aktyvų gyvenimo būdą vedantiems – Amway siūlo įvairius amino rūgščių kompleksus, baltyminius batonėlius bei energijos suteikiančius gėrimus, baltyminius miltelius. Taigi, po energingos dienos ar jos eigoje galima pasistiprinti naudingais organizmui skirtais maisto papildais;
 • Vidiniam grožiui atstatyti ir palaikyti – Nutrilite produktai. Tai maisto papildai bei įvairios sudėties gėrimai grožio užtikrinimui bei išsaugojimui;
 • Tikslūs vitaminai ir papildai, kuriuos gali įsigyti net būsimos mamos ar jau jomis tapusios moterys, organizmo atstatymui bei būtinųjų medžiagų organizme palaikymui nėštumo metu;
 • Sportuojantys taip pat ras sau tinkamus vitaminus, amino rūgščių kompleksus bei būtinuosius jėgų atstatymui maisto papildus.

Taigi, pasidomėję Amway produktais tikrai rasite Jums bent vieną geriausią.

Grožio ir kūno priežiūrai

Kūno priežiūrai ir grožio palaikymui yra didžiausia produktų grupė. Amerikanamuose.lt galima rasti visas būtinas Amway prekes.

 • Odos priežiūrai;
 • Produktus makiažui;
 • Plaukų priežiūros priemones;
 • Kūno lepinimo bei priežiūros priemones;
 • Burnos higienos produktus;
 • Kvepalų jam ir jai liniją;
 • Vyrų odos priežiūros priemones HYMM.

Kaip matote, Amway ir Amerikanamuose.lt rūpinasi ne tik subalansuota mityba, bet ir produktais Jūsų kūnui bei bendrai grožio priežiūrai, puoselėjimui ir palaikymui. Savo grožiu ir kūnu rūpintis svarbu daugeliui. Tad į tai atsižvelgdama Amway kompanija siūlo atrasti sau tinkamiausius bei naudingiausius Amerikanamuose.lt.

Atraskite Amway tinkamus produktus sau ir savo šeimai.