Category Archives: Paslaugos

Internetas ir telefonų remontas

Internetas ir telefonų remontas

Prieš gerą dešimtmetį, internetinė erdvė pakeitė įvairius spausdintus šaltinius. Tai ir skelbimų laikraščius bei geltonų puslapių įmonių katalogus. Kurių pagalba žmonės galėdavo susirasti meistrą ar telefonų remonto dirbtuvių telefono numerį. Šiuolaikiškos technologijos mus pastūmėjo ženkliai į priekį. Todėl rasti ieškomą informaciją tapo dar patogiau bei lengviau.

Lietuvoje pradėjus prekiauti išmaniais telefonais ir siūlant vis pigesnes internetines paslaugas, susirasti bet kokią informaciją tapo itin lengva. Tereikia telefone prisijungti prie interneto ryšio, arba nemokamo wi-fi tokio ryšio zonoje ir norima informacija bus Jūsų rankose. Pavyzdžiui, turėti telefone internetą ypač patogu keliaujant. Dažnas vyksta poilsiui po Lietuvą, bet yra ir tokių, kurie keliauja po visą pasaulį. Šiais metais ženkliai sumažinus tarptautines operatorių paslaugų kainas atpigo ne tik skambučiai, bet ir interneto paslaugas. Todėl keliauti tapo dar patogiau ir pigiau.

internetas

Naudojanti internetiniais patogumais galima išspręsti ir kai kurias kilusias problemas, pavyzdžiui susirasti telefono remonto meistrus esančiame mieste. Be to, ne vienas lietuvis jau yra išbandęs ir savamokslio telefonų remonto, kai sudužusį stiklą parsisiunčia iš kinietiško pardavimų portalo. Galima sakyti, kad šiuo atveju galima sutaupyti ir telefonų remontas gali kainuoti kur kas pigiau. Nes žiūrint į youtube sukeltus filmukus,  ką siūlo internetas, kaip pasikeisti konkretaus telefono modelio ekraną, tai įmanoma padaryti gan lengvai. Bet susižavėti savo telefono remontu tik filmuko pagalba nevertėtų.

Išmanieji telefonai turi ir garantinį laikotarpį, todėl sugedus jam ar sudužus stiklui, profesionalus telefonų remontas gali būti atliktas ir nemokamai. Todėl džiaugtis asmeniniais gabumais ir pačiam remontuoti telefoną nepatartina. Leiskite tai atlikti profesionalams ir savo darbą išmanantiems meistrams, nes jie ir savo atliktiems darbams suteikia garantiją. Ko negausite remontu užsiėmę patys.

Taigi, galima konstatuoti faktą, kad sugedus telefonui bus naudingiau kreiptis pagalbos į meistrus. Norintiems pasiginčyti dėl šio teiginio galima atsikirsti: net ir parsisiuntę iš Kinijos telefono stiklą pigiau, Jūs gaišite savo brangų laiką, kas taip pat pabrangins patį remontą. Kai remontu užsiims profesionalūs meistrai, taupydami savo laiką galėsite jį panaudoti kur kas produktyviau, nei sukinėjant smulkius telefono korpuso varžteliui ir bandant išsiaiškinti, kaip atsiskiria korpusas.

Apie skalbimo mašinų gamintojus

Apie skalbimo mašinų gamintojus

Namai yra kasdienė ir pastovi erdvė, kurioje mes gyvename, ilsimės ir dirbame. Kasdienių ar darbo rūbų skalbimas yra vienas iš daugelio veiksmų, kuriais geriname savo aplinką. Todėl – labai svarbu, kad mūsų laiko neužimtų vien tik darbai, tad į pagalbą mes pasitelkiame įvairius buities prietaisus. Kad ir skalbimo mašinos, ją turi beveik kiekvienas vilnietis, kaunietis, klaipėdietis, taip pat ir kitų miestų gyventojai be skalbyklės, skalbdami sugaištų daug laiko laisvadieniais nuo darbo. O kadaise, moterys tupėdavo ar klūpėjo prie upelio ar upės krantų ir stipriais mostais trankydavo rūbus į akmenį, toks procesas buvo vadinamas skalbimu. Bet gerai, kad šiuolaikiškoje aplinkoje mums nereikia mojuoti skalbiniais prie upės, turime pagalbininkus, todėl verta pasidomėti ir mūsų pagalbininkų gamintojais.

skalbimo masinu remontas vilniuje

Skalbimo mašinos yra gaminamos įvairiose šalyse, o prekinių ženklų yra ir tokių, apie kuriuos ne kiekvienas lietuvis yra girdėjęs.

Pristatome skalbimo mašinų gamintoją “GE”

GE skalbimo mašina
GE skalbimo mašina

“GE” yra vienas iš didžiausių buitinės technikos gamintojų “General Electric Company” prekinių ženklų. Šis ženklas yra pripažintas ir gerai visame pasaulyje. Ir kaip jo nežinos, jei šios kompanijos turtas yra skaičiuojamas už 49 milijardus dolerių. kaip ir daugelio garsių kompanijų, šis prekinis ženklas taip pat keitėsi, tai nutiko 2004 metais, bet iki šiol džiugina savo vartotojus šūkiu – “Mes suteikiame gerų dalykų gyvenimui”. Edison General Electric – štai kaip buvo žinomas “General Electric” vardas kadaise. Nepatikėsite, ši kompanija buvo įkurta prieš kelis amžius, net 1890 metais Thomas Edisono iniciatyva. Nuo to laiko bendrovė turėjo labai daug pokyčių, bet kaip bendrovė išliko nepažeista iki šių dienų. Kompanijos produkcijos asortimentas buvo gana platus, ji gamino maisto maišytuvus, oro kondicionierius, dulkių siurblius ir suprantama skalbimo mašinas Amerikos namų šeimininkėms.

“General Electric” buvo pirmasis žinomas kaip Edison General Electric, kuri buvo įkurta pateikė Thomas Edison 1890 metais Bendrovė tada nuvyko per daug pokyčių, tačiau liko nepažeista, kaip bendrovė. Ji pristatė konkurencingas prietaisus, pavyzdžiui, maisto maišytuvai, dulkių siurbliai, oro kondicionieriai, ir skalbimo mašinų Amerikos namų. Vargu ar lietuvis pamatęs skalbimo mašiną su ženklu “GE” patikėtų, kad ši kompanija skalbykles gamina kelis amžius ir yra prietaisas su patikimu prekės ženklu.

skalbimo masinu remontas vilniuje
Carl Miele ir Reinhard Zinkann

Pristatome aukščiausią prietaisų kokybę įtvirtinusią “Miele” 

Tikėtina, kad tai yra kone kokybiškiausios buitinės technikos gamintojo ženklas, kuris buvo įkurtas 1899 metais Vokietijoje Carlo Miele ir Reinhardo Zinkanno. Vien tik šūkio dėka “Imero Besser”, ką išvertus į lietuvių kalbą galima suprasti kaip “Visada geriau”, galima suprasti, koks yra tikrasis “Miele” kompanijos tikslas. skalbimo masinu remontas vilniujeTie vartotojai, kurie jau yra išbandę šios kompanijos produkciją neleis sumeluoti, kad kompanijos tikslas yra aiškus – aukščiausia buitinės technikos kokybė. Pirmuoju šios kompanijos produktu buvo vonia-skalbimo mašina, tad tik galime įsivaizduoti, suprantama, ir išbandyti, aukščiausią gamybinės kultūros gaminį – skalbimo mašiną prekiniu ženklu “Miele”.

Skalbimo mašinų remontas Vilniuje

Vilniuje, skalbimo mašinas remontuojantys meistrai prasitarė, kad skalbimo mašinų su prekiniais ženklais “GE” ir “Miele” pasitaiko itin retai. O ir sugedusios skalbyklės nebuvo naujos, naudotos gal apie 10-20 metų, tad galima suprasti ir įvertinti šių skalbimo mašinų gamintojų gaminių patvarumą ir atsparumą susidėvėjimui.

Skalbimo mašinų meistrai Vilniuje – jei ieškote itin aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo, rinkitės “GE” arba “Miele” produktus.

Taip pat skaitykite:

Straipsnių talpinimas MB IT turas