Goodyear vasarinių padangų bandymai – kokias rinktis

Goodyear vasarinių padangų bandymai. Vienas žinomiausių visame pasaulyje padangų gamintojų – Goodyear, investuoja labai daug į savo gaminių kokybę ir pačius įvairiausius jų bandymus, padedančius dar labiau ištobulinti ir sukurti inovatyvias vasarines padangų savybes, kurios suteiktų dar daugiau malonumo vairuojant.

Goodyear vasarinių padangų bandymai

Goodyear vasarinių padangų bandymai

Vieni iš žinomiausių yra 360° kokybės bandymai, kurių metu preciziškai yra tikrinama visų, ne tik vasarinių padangų, kokybės rodikliai, pradedant techninėmis savybėmis, baigiant padangų ilgaamžiškumu bei eksploatavimo laiku. Šie kriterijai yra nurodomi ir standartinėje Europos Sąjungos padangų ženklinimo sistemoje taip pat apie juos rašo ir svarbiausi Europos automobilių pramonės organizacijų leidiniai, kurie ne tik pateikia apžvalgas, bet ir reitinguoja geriausius gaminius. Tačiau tam, kad informacija būtų kaip galima tikslesnė, Goodyear inžinerijos specialistai atlieka ir vidinę patikrą savo nepriklausomosiose laboratorijose ir tyrimų institutuose. Naujos automobilių vasarines padangos internetu pigiau Beepunkt.lt siūlomos ir Lietuvos rinkoje.

Labiausiai vertinami kriterijai

Dažniausiai vertinami šie pagrindiniai kriterijai: degalų sąnaudų efektyvumas, sukibimas su šlapia kelio danga bei išorinis skleidžiamas triukšmas, matuojamas decibelais. Taip pat yra vertinamas ir pasipriešinimas riedėjimui, kuris taip pat turi įtakos sunaudojamų degalų kiekiui. Sukibimas su šlapia kelio danga, priklauso ir nuo stabdymo kelio, akvaplanavimo rizikos sumažinimo bei automobilio stabilumo išlaikymo. Papildomai yra tikrinami ir tokie kriterijai: sukibimas su šlapia ar sausa kelio danga; manevringumo ir stabilumo išlaikymas staigiuose posūkiuose; patvarumas; degalų sunaudojimo kiekis; vidinis triukšmas; akvaplavimas. Iš viso daugiau nei pagal 50 kriterijų yra išbandomi nauji gaminiai.

Vasarinių padangų parduotuvė internete

Beepunkt.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų vasarinių padangų pasirinkimą, kurias gamina ne tik Goodyear, bet ir kiti žinomi visame pasaulyje prekių ženklai, pelnę ne tik vairuotojų pripažinimą, bet ir prestižinį apdovanojimą, už aukščiausią kokybę bei inovatyvius sprendimus, kurie garantuoja papildomą saugumą kelyje. Visos vasarinės padangos yra parduodamos internetu, tad galite atrasti jums labiausiai tinkantį variantą, kurį patogiai pristatysime jūsų nurodytu adresu.

Naudinga pasidomėti apie HANKOOK vasarinės padangos internetu ir kodėl naudinga pirkti jas.

SEO straipsniu talpinimas