Ką pasiimi kelionei jei skrendi girtas

Ką pasiimi kelionei jei skrendi girtas

Paskutiniu metu, Lietuvos žiniasklaida mirga marga nuo antraščių, kad girti lietuviai išprašyti iš lėktuvo. Suprantama, kad visiems įtikti nepavyks, bet, kad antraštė keista, greičiausiai susimastys daugelis. Bet į šį klausimą pabandysime atsakyti jau vėliau, kai bus daromas straipsnio apibendrinimas ir dėliojami visi taškeliai ant i.

Kad lietuviai yra viena iš daugiausiai ir labiausiai keliaujančių šalių, greičiausiai abejonių nekils niekam, nes dirbančių svečiose ar tolimesnėse šalyse lietuvių daugėja ne kasmet, bet kas mėnesį, tai yra fiksuota ir Lietuvos Respublikos statistikos departamente. kas netingite užeikite, susirasite atliktą apklausą ar užsisakysite ją ir padarysite sau išvadas.

dabar, tęsiant mūsų pradėtą temą, norime pasidalinti savo patirtimi, kuri atsirado keliaujant ir dažnai skraidant lėktuvais. Todėl iškart norime užduoti kompromituojantį klausimą: kiek kartų teko Jums skristi ir išlipant ar pasitinkant iš lėktuvo išlipančius savo artimuosus, o su jais kartu ir krūvą lietuvių, kurių žandai būna keistai įraudę, o jų elgsena nėra būdinga po skrydžio iš salono išlipančių elgesiui? Taigi, pamačius tokius įraudusius veidus tikrai kyla klausimas negalvojant, kad viso skrydžio metu, lėktuvo salone buvo laikoma temperatūra panaši į suomiškos saunos, kad žandai taip sveikai įraudo. Deja, statistika ir kelionių patirtis rodo ką kita. Beveik kas antras lėktuvu skrendantis lietuvis, skrydžio metu vartoja alkoholį. Tai nėra jokia paslaptis ir nereikia sakyti, kas čia tokio, juk skrendam atgal, namo arba į darbus. Todėl kaip čia neįkalus ko nors stipresnio ir sėkmė lydi tik tuos, kurių reisui lėktuvas būna pakraunamas prekėmis pardavimui. Nutinka bėda tada, kai į Lietuvos ar kitos šalies oro uostą atvykęs lėktuvas išlaipina keleivius ir po kuro papildymo būna apsukamas skrydžiui atgal. Tokiu atveju, prekių lėktuvo salone būna ženkliai mažiau, nei skrendant į priekį, todėl tokių nesusipratimų paskatinti, ne visi lietuviai sugeba paslėpti savo nepasitenkinimą tik dėl to, kad prekyboje pasibaigė maži buteliukai su degtine, konjaku ar brendžiu ir liko tik alus ar vyniukas.

Tokių atvejų galima privardinti ne vieną ir ne du, todėl galima vesti prie straipsnio antraštės klausimo, kad jis neatrodytų keista, metas į jį atsakyti. Taigi, tai ką imi į kelionę, kai lėktuvu skrendi girtas? Atsakykite patys sau į šį klausimą ir suprasi, kad iš kelionės momento prisimeni ne viską ką reikėtų. Tad mes darome išvadą, kad geriau mažiau gerkite kelionės metu ir prisiminsite visus teigiamus įvykius skrydžio metu ir nepapulsite į dienraščių antraštę kaip lietuvis, kuris papuolė į istoriją 😉

Daugiau įdomių straipsnių įvairiomis temomis čia.

Straipsnis parašytas: 2014-12-30