Category Archives: Buitis

Garantuoja vandens kokybę – vandens filtrai

Garantuoja vandens kokybę filtravimo sistemos, kurios gali būti pritaikytos tiek buityje, tiek pramonėje. Tačiau naudinga žinoti kokie filtrai yra naudingi būtent Jūsų atveju, nes jų rūšių Lietuvoje yra nemažai. Todėl užsitikrinti kokybę, kurią garantuoja vandens filtrai yra svarbu.

Garantuoja vandens kokybę

garantuoja vandens kokybę

Vandens kokybė yra pageidaujama tiek buityje, namuose, tiek pramonėje, gamybos procesų užtikrinimui. Todėl jaustis saugiai, kad visą laiką bus tiekiamas kokybiškas vanduo yra svarbu daugeliui. Daugelio vartotojų buityje sklandžiai tarnauja Brita filtrai, tačiau yra ir išimčių. Ne visiems įtinka vandens filtrai Brita ne dėl kokybės, bet našumo. Buityje, kurioje sunaudojama daugiau kokybiško vandens nei Brita pajėgia užtikrinti, galima rasti puikiai tarnaujančius Pureaquafilter.lt filtrus.

Vandens filtrai Pureaquafilter.lt

Pureaquafilter.lt vandens filtrai garantuoja vandens filtravimo pajėgumą kiekvienam vartotojui pagal poreikį. Kaip žinia, vandens filtrų Lietuvos rinkoje yra ganėtinai daug. Didelis pasirinkimas ir vis kitokia paskirti gali privesti prie klaidų užsisakant. Todėl Pureaquafilter.lt specialistai profesionaliai pakonsultuos ir parinks pačius geriausius.

 • Mechaniniai filtrai garantuoja, kad į geriamo vandens tiekimo sistemą nepatektų smėlio, dumblo, kitų netirpstančių medžiagų ar ištirpti dar nespėjusių organinių dalelių. Todėl šie filtrai yra vadinami pirminio filtravimo sistema;
 • Vandens nugeležinimo filtrai garantuoja sklandų geležies šalinimą iš vandens. Garantuoja skaidrų vandenį, naikina ir nemalonų dvoką, jei vandenyje yra sieros vandenilio. Atstato skonio savybes. Todėl dėl nugeležinimo filtrų ir jų našumo būtina konsultuotis su Pureaquafilter.lt specialistais;
 • Vandens minkštinimo poreikis atsiranda kai jis yra kietas. Minkštinimo filtrai iš vandens pašalina kalcio bei magnio druskų likučius, kas maksimaliai sumažina kalkių nuosėdas. Tad įvertinti kokio pajėgumo nukalkinimo/minkštinimo filtrų Jums reikia galėtų tik profesionalai iš Pureaquafilter.lt;
 • Filtrai skalbimo mašinoms ir dušui gali puikiai pasitarnauti tiek buityje, tiek teikiant švaros paslaugas, pavyzdžiui skalbiant. Suminkštintas ir švarus vanduo leidžia pasiekti geresnių rezultatų neišnaudojant daug resursų.

Geriamo vandens kokybė

Kiekvienas suprantame, koks svarbus mums ir mūsų organizmui, gyvenime yra vanduo. Švarus ir kokybiškas vanduo turi didžiausią poreikį, tad vandens filtrai geriamo vandens kokybei daro didelę įtaką.

 

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Amway produktai – mityba ir grožis

Amway produktai – gaminami ne tik namų bei aplinkos priežiūrai. 80 šalių įsitvirtinusi sėkminga kompanija skaičiuoja veiklos 51 metus. Tai daug ar mažai sprendžia vartotojai. Tačiau naudinga žinoti, kad beveik kiekvienuose namuose galima rasti vieną ar kitą prekę. Tad galima tik daryti išvadą, kad Amway produktai yra geriausias pasiūlymas kiekvienam.

Amway produktai

amway produktai

Reikliems lietuviams naudinga žinoti, kad jau ir mūsų šalyje galima įsigyti Amway kompanijos prekių. Amerikanamuose.lt produktai Amway yra pasiekiami ir internetu. Tad pasirinkti nuotoliu būdu yra puiki galimybė iš šiomis dienomis. Sustiprinus karantiną dėl COVID-19, produktus Amway įsigyti internetu ne tik patogu ir pigiau, bet dar brangaus laiko taupymas. Pasirinktas prekes sukelsite į 1 krepšelį ir susimokėsite kelių mygtukų paspaudimo dėka. Amerikanamuose.lt pardavimų specialistai Amway produktus pristatys per kelis dienas. Tad naudinga su keliomis grupėmis naudinga susipažinti.

Mitybos produktų grupė

Tai apie 100 ar net daugiau produktų vienijanti Amway produktų grupė. Vien pavadinimas išduoda, kad prekės skirtos sveikos mitybos sureguliavimui, stiprinimui vitaminais bei įvairiais maisto papildais. Kas jau bandė gali patvirtinti, kad rado bent vieną sau geriausią produktą.

 • Aktyvų gyvenimo būdą vedantiems – Amway siūlo įvairius amino rūgščių kompleksus, baltyminius batonėlius bei energijos suteikiančius gėrimus, baltyminius miltelius. Taigi, po energingos dienos ar jos eigoje galima pasistiprinti naudingais organizmui skirtais maisto papildais;
 • Vidiniam grožiui atstatyti ir palaikyti – Nutrilite produktai. Tai maisto papildai bei įvairios sudėties gėrimai grožio užtikrinimui bei išsaugojimui;
 • Tikslūs vitaminai ir papildai, kuriuos gali įsigyti net būsimos mamos ar jau jomis tapusios moterys, organizmo atstatymui bei būtinųjų medžiagų organizme palaikymui nėštumo metu;
 • Sportuojantys taip pat ras sau tinkamus vitaminus, amino rūgščių kompleksus bei būtinuosius jėgų atstatymui maisto papildus.

Taigi, pasidomėję Amway produktais tikrai rasite Jums bent vieną geriausią.

Grožio ir kūno priežiūrai

Kūno priežiūrai ir grožio palaikymui yra didžiausia produktų grupė. Amerikanamuose.lt galima rasti visas būtinas Amway prekes.

 • Odos priežiūrai;
 • Produktus makiažui;
 • Plaukų priežiūros priemones;
 • Kūno lepinimo bei priežiūros priemones;
 • Burnos higienos produktus;
 • Kvepalų jam ir jai liniją;
 • Vyrų odos priežiūros priemones HYMM.

Kaip matote, Amway ir Amerikanamuose.lt rūpinasi ne tik subalansuota mityba, bet ir produktais Jūsų kūnui bei bendrai grožio priežiūrai, puoselėjimui ir palaikymui. Savo grožiu ir kūnu rūpintis svarbu daugeliui. Tad į tai atsižvelgdama Amway kompanija siūlo atrasti sau tinkamiausius bei naudingiausius Amerikanamuose.lt.

Atraskite Amway tinkamus produktus sau ir savo šeimai.

 

Vandens filtravimas, tyrimai ir kokybė

Vandens filtravimas yra svarbus procesas užtikrinantis vandens kokybę. Daugelis vartotojų renkasi šį vandens kokybės gerinimo procesą, tačiau dar ne visi žino kaip vyksta šis procesas ir kam jis naudingas.

Vandens filtravimas

vandens filtravimas

Fiziniams vartotojams ar verslo atstovams, kurie rūpinasi geriamojo vandens kokybe, vandens filtravimas ltaqua.lt filtrais yra geriausias sprendimas. Priemonės, kurios padeda pagerinti vandens kokybę bei ją išlaikyti gali būti ramūs. Filtravimo procesas vyks sklandžiai, o filtrai bus prižiūrimi ltaqua.lt specialistų. Tačiau filtravimo veiksmas neprasideda tik to panorėjus. Yra tam tikri žingsniai, kuriuos atlikus bus galima pasirinkti geriausią vandens filtravimo įrankį – filtrą.

Kaip pasirinkti geriausią

Tam, kad ltaqua.lt galėtų parinkti tinkamą vandens filtravimo sistemą, vartotojams yra rekomenduojama atlikti vandens tyrimą. Paimtas vandens mėginys yra tiriamas laboratorijoje – atliekama cheminė vandens analizė. Šio tyrimo metu yra nustatoma tiksli vandens sudėti ir ar nėra viršijamos Lietuvos higienos normos geriamam vandeniui. Naudinga žinoti ir dažnus normų perviršius.

 • Vandenyje randamas per didelis geležies kiekis. Tokiai perviršiaus kontrolei ir vandens filtravimui ltaqua.lt specialistai siūlo rinktis vandens nugeležinimo filtrą. Nenaudojant šių įrankių galimi nepatogumai tiek buityje, tiek pramonėje. Todėl geriausias pasirinkimas filtravimui ir būtų nugeležinant vandenį;
 • Kietas vanduo – kai jame yra viršijamos kalio bei mangano druskų perviršis. Tokios sudėties vanduo yra filtruojamas vandens minkštinimo filtrais. Nenaudojant šios filtravimo sistemos, vandens naudojimo paviršiai pasidengia kalkių sluoksnių. Ir dėl šios priežasties gali dažniau gesti naudojami prietaisai ar vandens maišytuvai;
 • Vandenyje fiksavus daugiau cheminių medžiagų bei ištirpusių organinių elementų perviršių yra siūloma rinktis atgalinio osmoso filtrus. Ši geriamojo vandens gamybos sistema išfiltruos visas nepageidaujamas medžiagas iš vandens. Sukurs aukščiausios kokybės vandenį su gardžiu skoniu, vandens skaidrumu, pašalinant kvapą.
 • Kone dažniausiai naudojama pagrindinė filtravimo sistema yra mechaniniai filtrai. Pirminis vandens paėmimas iš vandens šaltinio negarantuoja, kad vandenyje nebus ir stambių dalelių, tokių kaip smėlis, purvas, dumblas ar kitos stambesnės dalelės. Todėl patekusios į jautresnius filtrus nugeležinimui ar vandens minkštinimui, jos gali juos pažeisti. Tai filtravimo sistema suges. Tad tam, kad taip nenutiktų ir yra naudojami pirminiai vandens filtravimo elementai;

Filtravimo garantijos ir vandens kokybė

Iš ltaqua.lt įsigijus filtravimo sistemas vartotojai tikisi ir garantijų bei ženkliai aukštesnės vandens kokybės. Dėl to nerimauti nereikia, nes profesionalūs specialistai iš ltaqua.lt teikia ir vandens filtravimo sistemų techninę priežiūrą. Nesvarbu koks tai klientas, fizinis vartotojas ar pramonės atstovas, ltaqua.lt specialistai garantuoja, kad vandens filtravimo procesas nesustos ir vandens kokybė visada bus užtikrintai vienoda. Suprantama, kad situacijų būna įvairių, todėl visada naudinga kontaktuoti ir konsultuotis su specialistais.

Taigi, jei ieškote aukščiausios vandens filtravimo priemonių, ltaqua.lt yra geriausias pasirinkimas ir viršyti lūkesčiai.

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt