Keliauti pigiau galima planuoti tik perkant bilietus

Keliauti pigiau galima planuoti tik perkant bilietus

Ne pirmus metus keliaujantys pigiai jau žino, kad visos kelionės prasideda nuo pigių aviabilietų. Kaip tai? Labai paprasta ir ne sudėtinga. Jei pasidomėtumėte atidžiau, tai suprastumėte, kad bet kuris kelionių organizatorius, visas savo keliones planuoti pradeda būtent nuo pigių bilietų paieškos įvairiomis kryptimis. Organizatoriai neplanuoja, kad reikia planuoti tokią dieną būtent konkrečia kryptimi, nes supranta, kad bilietų lėktuvui, traukiniui ar autobusui pigiai gali negauti. Todėl, pirma surandami pigūs aviabilietai, jei vykstama į tolimą kelionę ir tik tada kuriama strategija, kaip ir kada viskas įvyks, kaip prijungti ten ar išvirs reikalingas kelionėje gidas, pervežimai ir taip toliau. Tad kelionės nėra pigios todėl, kad organizatoriai nori ne tik išsilaikyti, uždirbti, bet dar ir apsaugoti visus keliaujančius kelionės metu. Kad jie ne tik saugiai nuvyktų į kitą šalį, bet lygiai su tokiu pat saugumu ir grįžtų namo, nes organizatoriams jų vardas labai svarbus.

Lietuviai jau išsiaiškino, kad pigiai keliauti galima ir be kelionių organizatorių ar agentūrų pagalbos. Sakysite, kad tai neįmanoma? Viskas įmanoma, tereikia tik susikaupimo, kantrybės ir Jūsų kelionės bus suplanuotos net ir aukščiausiame lygmenyje. Ko reikia pigios kelionės pradžiai kaip ir paminėjome. Visas savo keliones planuokite nuo transporto priemonės bilietų ieškojimo ir pirkimo. Žinoma, kad didelius atstumu važiuoti autobusu ar traukiniu nepatartina ne dėl kainos, bet dėl komforto. Didelius atstumus dažniausiai keliaujama lėktuvų pagalba, todėl pigūs aviabilietai ir yra tas pagrindas, kuris leis Jums pradėti planuoti savo pigios kelionės pradžią. Tiesa, pigių bilietų norima kryptimi rasite ne dažnai, tad pigiai keliaujantys krypčių neplanuoja, jie tik pasirenka ir išsirenka kryptį tą iš sąrašo, kuriomis siūlomi pigiausi bilietai skrydžiui.

Ieškoti lėktuvo bilietų internetu yra ir paprasta ir dar pigu, nes bereikia lėkti į oro uostą bilietų užpirkimui, gaišti laiką kelių spūstyse. Tereikia susirasti tinkamą bilietų rezervavimo sistemą ir joje susirasti pigių skrydžių skelbimų skiltį. Ir viskas? Paieškai taip, viskas. Skiltyje atrasite įvairių ir pigių pasiūlymų įvairiomis kryptimis, tad griebkite pigiausius ir Jums priimtina kryptimi bilietus, nes pigios kelionės planavimo pradžia tik prasideda.

Kitas pigios kelionės etapas, po to, kai įsigijote pigius aviabilietus yra viešbučio ar apartamentų užsakymas toje šalyje į kurią vyksite ir jau turite bilietus. Ne didžiąją, bet didelę kelionės kainos dalį sudaro ir nakvynės kaštai. Todėl, jei pavyks susirasti viešbutį, svečių namus ar apartamentus už itin mažą kainą, jau galima bus įvardinti, kad pigi kelionė jau paruošta. Tačiau nedera pamiršti lauktuvių artimiesiems, nes ir jos sudaro tam tikrą dalį kelioninių išlaidų. Todėl, jei viską tinkamai suplanuosite, visos Jūsų kelionės bus kokybiškos ir kas svarbiausia – pigios.

Panašių straipsnių galima atrasti ir kitose vietose, pavyzdžiui, kad ir čia.

Straipsnis parašytas: 2014-12-30