Nekaltybės praradimas ne toks malonus kaip galvojama

Nekaltybės praradimas ne toks malonus kaip galvojama

Dažnas paauglys, kuris dar yra nekaltas galvoja, kad nekaltybę prarasti yra malonu.

Sulaukėme naujų metų pradžios, tai yra 2015, kurie yra žalios ožkos metai. Todėl net neabejojama, kad tą naktį ne vienas ir ne keli paaugliai prarado savo nekaltybę. Kodėl taip? Kodėl paaugliai, tam tikrus savo gyvenimo įvykius matuoja tam tikromis datomis? Greičiausiai, kad taip yra dėl to, jog jauni žmonės tik mokosi planuoti savo gyvenimą, todėl paprastos datos jiems atrodo neįdomios ir neįsimintinos. Tik ne daugelis jaunuolių supranta, kad laukiamo malonaus momento dieną, kai kuriems teks labai nusivilti, kas pakeičia jų nuomonę. Todėl turime kelis pasiūlymus, kaip geriau elgtis, jei vis dėlto sugalvojote prarasti nekaltybę per kurią nors metų šventę.

Greičiausiai datos, šiai įsimintiniausiai gyvenime dienai nėra kaip Valentino diena, todėl tikėtina, kad jaunimo harmonų audros sustiprėja būtent šiuo laikotarpiu, kai visi ieško šiai dienai antros pusės, o neturėdamos griebiausi šiaudo ir bando pasinaudoti draugu ar drauge. Merginos svajoja susirasti sau tinkamą vaikiną, kuris atitiktų visus jos reikalavimus, bet reikėtų atminti, kad vaikinas nėra grybas miške, jo ieškoti nereikia, nes dažniausiai, kai ieškoma tikslingai, tai tenka nusivilti, nes gali būti, kad ieškoma ne toje erdvėje. Vaikinams yra lengviau, kaip sakoma, viena vieta akių neturi, bet ir jie matuoja būsimos partnerės išvaizdą, elgesį ir charakterį pagal savo matavimo vienetus ir taisykles, kurias dažniausiais susikuria patys.

Antrą pusę nekaltybės praradimui susirasti yra labai sunku, nes jaunuoliai, dažniausiai pasiduoda savo harmonų įtakai, todėl tas ar ta, kurie prieš pirmąją sexo naktį atrodė itin patrauklus ar patraukli, po šio įsimintino įvykio gali net nebežiūrėti vienas į kitą ar net ta pačia kryptimi. Todėl prarasti nekaltybę su bet kuo nepatartina. Kodėl? O jei noriu sekso, greičiausiai taip paklausite mintyse? Todėl, kad nekaltybės praradimas nėra maloniausias dalykas, kaip įsivaizduoja jauni žmonės, kurie mano, kad jau yra subrendę mylėtis, mylėti ir būti mylimais.

Pirmąją mylėjimosi ar sekso naktį, kaip pavadintų jaunuoliai, merginos ir vaikinai būna itin įsitempę, nes nori vienas kitam įtikti, nors statistika ir apklausa rodo, kad tokio malonumo patirti tenka vos keliems iš keliasdešimt porų. Todėl išsvajoto ir maloniausio sekso naktis dažniausiai prisimenama kaip košmaras, kuris kartais pasibaigia net ir dvigubu košmaru, nes nesisaugodami jaunuoliai prisižaidžia ir stoja prieš gyvenimo teismą kaip būsimieji tėvai.

Taigi, seksas pirmą kartą su partnere ar partneriu turi įvykti tada, kai jaučiamas kūniškas geidulys, bet nepasiduodant emocijoms ar madai, kad sulaukus tam tikro amžiaus būtinai reikia atsikratyti naštos, kuri vadinama nekaltybe.

Daugiau įdomių straipsnių paskaitymui rasite čia.

Straipsnis parašytas pirmąją Naujųjų metų dieną: 2015-01-01